Będzie nowa gra Mechwarrior i to za darmo!

Marka Mechwarrior swego czasu miała status kultowej. Od dawna jednak nie powstała żadna nowa gra o gigantycznych "mechach". Studio Piranha Games chce wskrzesić serię darmową grą online.
Mechwarrior Online

Mechwarrior Online

Piranha Games i Infinite Game Publishing ogłosiły, że właśnie ruszyły zamknięte beta-testy gry Mechwarrior Online. Póki co, mogą w niej uczestniczyć wyłącznie mieszkańcy Ameryki Północnej.

Oprócz samej gry, testowany jest również mechanizm płatności, za pomocą którego będziemy mogli kupować dodatki. Od 19 czerwca będzie można kupić pakiet Elite Founders za 60 dolarów, w którym dostaniemy, między innymi, dodatkowego mecha, bon o wartości 80 dolarów na zakupy wewnątrz gry, dwumiesięczny darmowy dostęp do „treści premium” i kilka mniejszych dodatków. Z kolei pakiet Veteran Founder’s kosztować będzie 30 dolarów, dzięki niemu dostaniemy bon na zakupy w grze o wartości 40 dolarów, jednomiesięczny darmowy dostęp do „treści premium” i kilka mniejszych dodatków. Osoby, które kupią którykolwiek z pakietów, będą mogły pograć jako pierwsze w ukończoną wersje gry.

0
Źródło: Infinite Game Publishing
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.