Bezpłatny internet w komunikacji miejskiej w całej Polsce

W maju na ulice 12 polskich miast wyjechały wyjątkowe autobusy komunikacji miejskiej, umożliwiające bezpłatne połączenie z internetem.
Tu masz darmowy internet od ING
Tu masz darmowy internet od ING (źródło: expressilustrowany.pl)

ING Autobusy WIFI to jedna z pierwszych i największa tego typu inicjatywa w Polsce. Na ulice

12 polskich miast wyjechało w sumie 80 pojazdów wyposażonych w mobilne hot spoty. W Trójmieście akcją zostały objęte także 2 pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej. Zainstalowane w pojazdach modemy umożliwią pasażerom bezpłatne połączenie z internetem podczas podróży do pracy czy na uczelnię.

Autobusy z bezpłatnym dostępem do internetu od ING jeżdżą do końca czerwca br. w 12 miastach: Warszawie, Krakowie, GOP, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Opolu, Rzeszowie i Szczecinie. Można rozpoznać po pomarańczowym kolorze i informacji „Tu masz darmowy internet od ING”. Aby skorzystać z internetu, wystarczy po prostu spośród dostępnych sieci połączyć się z „ING Autobus WIFI” lub „ING SKM WiFi”.

Źródło: ING
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.