Czekasz na okulary Google? Przyjrzyj się nowemu produktowi Silicon Micro

Podczas, gdy wszyscy nie mogą się doczekać nowych okularów Google, firma Silicon Micro nie próżnuje i jej najnowszy produkt właśnie trafił do sprzedaży.

Zanim produkt Google trafi do sklepów, minie jeszcze chwila. Osoby zainteresowane okularami projekcyjnymi powinny się zainteresować firmą Silicon Micro i ich nowym produktem – ST1080. Jak sugeruje nazwa modelu, oferują one natywną rozdzielczość 1080p.

Po założeniu okularów mamy wrażenie, jakbyśmy siedzieli przed 100-calowym telewizorem w odległości… 3 metrów. Czyli obraz jest gigantyczny. Ponadto umożliwia wyświetlanie zarówno obrazów w 2D jak i tych trójwymiarowych. Urządzenie jest dosyć lekkie i waży 180 g.

Okulary ST1080 umożliwiają podglądanie tego, co się dzieje w rzeczywistości. Wszystko za sprawą 10% przezroczystości monitorów, co znów umożliwia zastosowanie aplikacji rozszerzonej rzeczywistości. Niestety produkt Silicon Micro nie umożliwia stosowania gestów, czym szczyci się Google. Urządzenie jest zasilane przez USB, może być nawet z notebooka, a to oznacza brak konieczności stosowania ładowarki sieciowej. W zestawie dostaniemy również słuchawki zapewniające 24-bitową jakość dźwięku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.