E3 2012: Microsoft skupi się na usługach, nie grach

Zdaniem Michaela Pachtera, analityka z Wedbush Securities, Microsoft na targach E3 zamiast na grach, skupi się na platformie Xbox Live.
Liczymy na piękne hostessy

Liczymy na piękne hostessy

Pachter, jak twierdzi, widział już plany Microsoftu na konferencję E3. –

Powiedzieli mi potem, bym się nie spodziewał za dużo rzeczy o grach.

Będą mówić o systemie operacyjnym konsoli, multimediach. Więc to dostaniecie — tłumaczy Pachter.Jak twierdzi, celem Microsoftu „jest podbicie domowego salonu, nie tylko jeśli chodzi o gry, ale ogólnie. Więc myślę, że tego będą dotyczyć wszystkie nowości: multimedia, zmiany w systemie, dostęp do nowych usług”.

Według niepotwierdzonych informacji, jedną z nowości będzie nowy Zune, który zostanie przekształcony w usługę strumieniującą muzykę na żądanie, podobnie jak Spotify. Wiemy też z całą pewnością, że Microsoft nie pokaże na targach następcy konsoli Xbox 360, która, zdaniem Pachtera, pojawi się na rynku wiosną 2014 roku. Podobno Microsoft chce pozwolić PlayStation 4 pojawić się jako pierwsze, by podpatrzeć pomysły konkurencji.

0
Źródło: GameTrailers.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.