Fan Apple’a bronią marketingową… Microsoftu

Microsoft opublikował na oficjalnej witrynie Windows Phone list, jaki pochodzi ponoć od fana produktów Apple. Jego nadawca wychwala świeżo zakupioną Nokię Lumię 900.
Nokia Lumia 900

Nokia Lumia 900

Scott G wysłał list do dyrektora generalnego Microsoftu, Steve’a Ballmera, by pogratulować mu systemu Windows Phone. Niestety, nie wiemy, czy ów list jest autentyczny (napisany został ponoć na MacBooku Pro). Scott G jest ponoć fanem marki Apple od lat. Jak twierdzi, chciał sprawdzić alternatywy na rynku. Kupił telefon z Androidem, ale mu się nie spodobał, więc postanowił sprawdzić Windows Phone’a w formie Lumii 900.

Nareszcie urządzenie, które jest przede wszystkim telefonem. Wydaje mi się, że wielu recenzentów zapomina do czego służy telefon. Jeden z moich pracowników podziękował mi za to, że pozbyłem się iPhone’a, na Lumii słychać mnie lepiej — pisze Scott. Spodobała mu się również bezbłędna współpraca z systemem samochodowym, brak „śmieciowego” oprogramowania, kafelki Live Tiles i estetyka samego systemu.

Dziwna akcja marketingowa ze strony Microsoftu, zwłaszcza, że zweryfikowanie jej autentyczności jest praktycznie niemożliwe…

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.