Fani Marvela dostaną własne MMO!

Czy MMO w uniwersum Marvela ma sens? Tak uważa studio Gazillion Entertaunment, które zapowiedziało grę Marvel Heroes dla systemu Windows.
Marvel Heroes

Marvel Heroes

W grze będziemy mieli do wyboru ponad osiem tysięcy postaci z uniwersum Marvela. To zupełnie odmienne podejście, niż prezentowała gra DC Universe, w której mogliśmy stworzyć dowolną postać, która wspierała „oryginalnych” bohaterów. Będzie można jednak nieco modyfikować postacie, chociażby o różne stroje i supermoce, które nieco różniły się w różnych pozycjach wydawniczych Marvela.

Gra ma być bogata w przeróżnego rodzaju lokacje, zarówno do wspólnego wykonywania questów, jak i miejsca, w których będziemy mogli poznawać innych graczy i się na owe questy umawiać.

Scenariusz do gry został napisany przez Briana Michaela Bendisa, autora wielu komiksów ze świata Marvela, w tym tych opowiadających o Avengers.

Data premiery gry pozostaje nieznana.

0
Źródło: Gazillion Entertainment
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.