Gizmon Clip-on – obiektywy dla… iPhone oraz iPad!

Gizmon to japoński producent akcesoriów dla iPhone, które zamieniają telefon w prawdziwy aparat cyfrowy – przynajmniej z wyglądu.

Tym razem firma zdecydowała się zaprezentować

serię obiektywów

przyczepianych klipsem do telefonu iPhone lub tabletu iPad. Dostępne są trzy modele. Pierwszy z nich to klasyczny fish-eye powodujący charakterystyczne zagięcie fotografii.

Kolejnym obiektywem jest filtr polaryzacyjny. Dzięki niemu znikają odbicia z wody, zaś niebo wydaje się być bardziej przejrzyste. Producent twierdzi, że ma to duży wpływ na kontrast nieba, drzew i budynków.

Ostatni nazywa się 3R i powoduje, że jedna fotografia jest duplikowana w efekcie czego, jak na poniższym obrazku (tym najbardziej poniższym) koty i inne obiekty mnożą się przez pączkowanie.

Obiektywy można już zamawiać w sklepie

Four Corner

. Niestety nowe zabawki nie są najtańsze – Fish-eye to kosz nieco ponad 120 zł, pozostałe można kupić za niecałe 90 zł. Więcej punktów sprzedaży znajdziecie tutaj:

gizmon.com/shoplist

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.