Internauci karmią psiaki – teraz także na Facebooku!

Pomoc zwierzętom w ramach ogólnopolskiej akcji "Karmimy Psiaki" od teraz może być jeszcze łatwiejsza. Organizatorzy akcji przygotowali i uruchomili specjalną aplikację w serwisie Facebook http://apps.facebook.com/karmimypsiaki/, dzięki której do nakarmienia psiaka wystarczy kilka kliknięć.
Zainteresujesz się?

Zainteresujesz się?

Dodatkowo, uczestnicy akcji, którzy zachęcą największą liczbę znajomych do pomocy, mają szansę otrzymać specjalne podziękowania od wspierających akcję celebrytów. W pierwszym tygodniu akcji na Facebooku na psich przyjaciół czekają gadżety z autografami Kamila Stocha (w tym koszulka skoczka), w kolejnych tygodniach organizatorzy przewidzieli równie ciekawe niespodzianki.

Zasady akcji pozostają niezmienne – każde 3 osoby, które nakarmią wybranego psiaka, to kolejny posiłek, który zostanie przekazany schronisku w Zabrzu. W ciągu kilku miesięcy psiakom pomogło ponad 90 000 osób, a akcję wsparło ponad 20 celebrytów. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki aplikacji liczba pomagających znacznie wzrośnie, dzięki czemu uda się napełnić wiele kolejnych misek i zapewnić lepszy los przebywających w schronisku psiakom.

Do aplikacji można dołączyć na stronie http://apps.facebook.com/karmimypsiaki.

0
Źródło: Karmimypsiaki.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.