Mamy linki do pobrania oficjalnej wersji Windows 8 Release Preview! (aktualizacja!)

Ktoś w Microsofcie się pomylił i niechcący opublikował notkę na blogu, informującą o dacie premiery Windows 8 Release Preview. Notka już nie jest aktywna, ale wiemy, że system będzie do pobrania jeszcze dziś!
Microsoft Windows 8 Consumer Preview

Microsoft Windows 8 Consumer Preview

To już ostatnia faza testów Windows 8 i ostatnia faza dla Microsoftu, by wyeliminować błędy, usterki i niedoróbki. Kolejna wersja systemu będzie już wersją ukończoną, do kupienia w sklepach lub razem z komputerem. Wersja rozwojowa jest, rzecz jasna, darmowa, ale należy pamiętać, że nie jest ukończona, a zatem część funkcji może być nieobecnych lub nie działać poprawnie.

System Windows 8 Release Preview będzie można pobrać z poniższych łączy. W momencie pisania tego newsa nie były one jeszcze aktywne, ale to właśnie te linki zostały podane w wykasowanej już notce na blogu. Z całą pewnością jeszcze dziś będzie mogli pobrać za ich pomocą system Windows 8 RP:

Aktualizacja:

Microsoft jednak zmienił linki. Poprawiliśmy je.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.