Motorola: Droid 3 oraz Droid X2 nie dostaną Androida 4.0, bo…

Zachowanie Motorli jest tym bardziej niezrozumiałe, gdyż oba opisywane modele mają 2-rdzeniowe procesory i 512 MB pamięci RAM, więc nie można ich nazwać low-endem.

Pełne tłumaczenie Motoroli można odnaleźć pod adresem

motorola.com/blog

. Producent pisze tam, że chce nowych wersji Androida do poprawy swoich urządzeń. Jeżeli stwierdzą, że to niemożliwe – Motorola nie będzie w stanie zaktualizować telefonu.

Z rozumowania Motoroli, która została zakupiona przez Google (producenta Androdia) można dojść do niepokojących wniosków, że Google wydaje kolejne wersje systemu tylko po to, aby go nie ulepszyć.

Na szczęście właściciele pozostałych słuchawek powinni dostać ICS do końca 2012 roku. To świetne wyczucie czasu, bowiem wtedy na rynku pojawi się już Android 5.0 – Jelly Bean. Na liście urządzeń, które doczekają się Androida 4.0 znalazły się m.in. modele Droid Razr/Maxx, Xoom WiFi, XYBOARD 8,2/10,1, Atrix 2, Atrix 4G, Droid 4 oraz Droid Bionic.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.