Nieznany los nowej gry Brothers in Arms

W czerwcu 2011 roku, na targach E3, Gearbox Software i Ubisoft pokazały kolejną część gry Brothers In Amrs. Nazywać się miała Furious 4 i kontynuować tradycję bycia shooterem osadzonym w czasach drugiej wojny światowej. Miała się ukazać w tym roku. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Brothers in Arms - gdzie Furious 4?

Brothers in Arms – gdzie Furious 4?

Od czasu targów E3 2011, ani Gearbox, ani Ubisoft nie pokazały żadnego nowego materiału dotyczącego Brothers in Arms: Furious 4. Słuch o grze zaginał aż do niedawna. Niestety, nie mamy dla was wieści na temat samej gry, mimo iż zapowiadała się świetnie. Udało nam się dowiedzieć tylko tyle, że nie udało się zarejestrować podtytułu „Furious 4”, z przyczyn formalnych. Trwa spór czy marka Brothers in Arms należy w całości do Gearbox Software, czy też współwłaścicielem jest Ubisoft.

Losy samej gry nie są znane. Gearbox zapowiada trzy gry na targi E3 2012. Są to Aliens: Colonial Marines, Borderlands 2 i „zupełnie nowy tytuł”. Czyżby nowe Brothers in Arms zostało anulowane?

0
Źródło: Kotaku
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.