Nokia Lumia z aparatem PureView pojawi się już niebawem?

Podoba ci się technologia PureView, ale z chęcią byś ją zobaczył nie tylko w modelu 808? Chyba mamy dla ciebie dobre wieści, potwierdzone przez samego producenta.

Vesa Jutila to guru marketingu w Nokii. Ta miła pani udzielając wywiadu serwisowi Engadget zdradziła, że możemy spodziewać wielu nowych urządzeń z technologią PureView. Dla przypomnienia, 41 megapikselowy aparat umożliwia robienie zdjęć o niespotykanej dotąd jakości – jak na telefony komórkowe rzecz jasna.

Nadchodzące telefony będą miały sensory o wysokiej rozdzielczości połączone z optyką Carl Zeiss. Zmieni się jedno – nowe urządzenia nie będą aż tak wypukłe, jak 808 PureView – to dosyć miło ze strony Nokii.

Oczywiście temat najbardziej interesujący – seria Lumia z PureView został pominięty. Ale biorąc pod uwagę to, że Nokia będzie koncentrować się na Windows Phone odchodząc od Symbiana, PureView w kolejnym modelu Lumia to raczej bardziej niż pewne.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.