Nokia potwierdza, PureView 808 pojawi się jeszcze w tym miesiącu

Z pewnością wiele osób czeka na nową Nokię. Choć jej specyfikacja, a zwłaszcza system operacyjny (Symbian Belle) nie robią najlepszego wrażenia, wszyscy zwracają uwagę na coś innego.

Matrycę o wielkości 41 MP i technologię PureView. I choć mówi się, że duże matryce nie zapewniają dobrych zdjęć, w tym przypadku jest nieco inaczej.

Ostatnie spekulacje mówiły o tym, że nowy model pojawi się na rynku dopiero w czerwcu lub później. Na szczęście Nokia zdementowała te plotki przyznając, że premiera smartfonu odbędzie się w zaplanowanym terminie, jeszcze w maju. Urządzenia w pierwszej kolejności trafią do najbardziej lojalnych rynków, czyli… Rosji oraz Indii. Pełna lista krajów zostanie opublikowana niedługo.

A jaka jest wasza opinia, PureView jest na tyle interesujące, że przymkniecie oko na Symbian Belle zamiast np. Windows Phone?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.