Oglądaliście Diablo 3: Wrath?

Odwieczny konflikt dobra ze złem trudno przedstawić ciekawie. Chyba, że za to zadanie zabierze się Blizzard. Zobaczcie tą krótką animację i oceńcie sami, czy takie wyjaśnienie historii z przed wydarzeniami z gry Was zadowala.

Za powyższą, krótkometrażową animację odpowiedzialny jest sam

Peter Chung i wytwórnia Titmouse. Film został udostępniony w nagrodę za ukończenie przez graczy wszystkich zadań na stronach Blizzarda przed premierą Diablo 3. Biorąc pod uwagę ten fakt, nie jest to chyba najbardziej imponująca rzecz dla fanów gry, chociaż z drugiej strony – mówimy tutaj zaledwie o materiałach udostępnianych przed premierą gry. Nieoficjalne materiały dostępne aktualnie w sieci są oczywiście o wiele ciekawsze dla fanów serii, jednak z szacunku dla wszystkich czytelników, którzy nie cierpią spoilerów, nie napiszę tutaj nic z tego, co można wyszukać w sieci samemu. No, może oprócz tego, że na początku przyszłego tygodnia zaczniemy konkurs, w którym nagrody powinny wydać się atrakcyjne dla każdego fana serii.

0
Źródło: Gambler.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.