Paliwowy Twitter dla Androida

Użytkownicy telefonów z systemem Android już dziś mogą pobierać za darmo aplikację Moje Paliwo, która zmieni ich podejście do nudnego tankowania.

Kiedy rosnące ceny paliw biją po kieszeniach wielu kierowców, pojawia się aplikacja, która umożliwia, bez zbędnego przemieszczania się od stacji do stacji, szybki i prosty dostęp do najbardziej aktualnych cen paliw.

Użytkownicy aplikacji, w prosty i szybki sposób wymieniają się między sobą, ceną paliw, na danej stacji benzynowej. Dzięki czemu nie tracą czasu ani pieniędzy na poszukiwanie „tańszej benzyny”.

Tankowanie zajmuje kilka minut. W tym czasie dzięki pobranej aplikacji kierowca podaje aktualną cenę za litr paliwa a aplikacja automatycznie lokalizuje daną stację benzynową. To wszystko. Dzięki takiej usłudze, kierowcy mogą wzajemnie przekazywać sobie informacje na temat ceny paliw.

Wystarczy wejść do aplikacji, skąd automatycznie pobierze się lista 15 najbliższych stacji, następnie dotykając czarnego pola zaktualizować cenę paliwa. Przy wprowadzaniu ceny nie trzeba wpisywać przecinka oddzielającego złotówek od groszy. Cena może być zaktualizowana dopiero gdy aplikacja zlokalizuje najbliższą stację. Aplikacja zawiera opcje umożliwiające m.in. dojazd do danej stacji, zmianę rodzaju aktualizowanego paliwa oraz zmianę listy najbliższych stacji.

Aktualizacja statusu ceny na stacji to dopiero początek, jak zapowiadają autorzy. Aplikacja jest regularnie aktualizowana i rozbudowywany o nowe funkcje.

Aplikacja jest już dostępna i całkowicie bezpłatna do pobrania z Google Play.

Źródło: cyberstudio
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.