Pendrive Bulavkus – agrafka

Rosyjskie studio Art Lebedev jest mało znanym producentem gadżetów i rzeczy codziennego użytku. Choć gadżety elektroniczne są w ich ofercie od niedawna to zdobyły serca wielu fanów na całym świecie.

Ciekawym produktem jest np. klawiatura Oprimus Popularis, w której każdy z przycisków możemy zaprogramować według własnego uznania. Wszystkie rzeczy wykonane przez Art

Lebedev są ładne, funkcjonalne i niestety bardzo drogie.

Podobnie prawdopodobnie będzie z tym pendrive’em, jest on w kształcie agrafki i prawdopodobnie trudniej będzie go zgubić niż nie jeden klucz USB. Trzeba jednak pamiętać aby nie zostawić tej agrafki w ubraniu, które wrzucimy do pralki bo nasz pendrive może odmówić dalszej współpracy.

W tej chwili to tylko koncept i trudno mówić nawet o jakiejkolwiek cenie bądź dostępności na rynku, ale możecie być pewni, że jeżeli będziemy coś więcej wiedzieć to postaramy się was poinformować.

0
Źródło: Art Lebedev
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.