Quake Live żyje, ma się dobrze, będzie aktualizacja!

Mimo iż Quake Live pojawił się na rynku w 2010 roku, studio id Software nie przestaje aktualizować swojej gry. Wkrótce pojawi się do pobrania nowy dodatek, dla posiadaczy kont Premium i Pro.
Quake Live

Quake Live

W ramach promocji, każdy może stać się na chwilę graczem z kontem Premium. Oznacza to darmowy dostęp do wszystkich przewidzianych przez to konto opcji aż do szóstego maja (należy do nich dodatkowe 50 map, listy rankingowe i możliwość tworzenia klanów). Konto Premium to 1,99 dolara miesięcznie.

Zapowiadana aktualizacja to cztery nowe mapy, w tym dwie znane z gry Quake Arena Arcade dla konsoli Xbox 360. Pojawi się też pięć nowych trybów zabawy” Attack and Defend, Harvester, Domination, One Flag oraz Red Rover.

Konto Pro, za 3,99 dolara miesięcznie, posiada wszystkie możliwości konta Premium a także umożliwia tworzenie i zarządzanie własnym serwerem.

0
Źródło: Bethesda Softworks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.