Rusza Samsung Smart App Challenge 2012

Samsung po raz kolejny zaprasza deweloperów aplikacji z całego świata do rywalizacji – już dziś rusza konkurs Samsung Smart App Challenge 2012, mający na celu rozbudowanie ekosystemu dla urządzeń Galaxy Tab i Galaxy Note. Łączna pula nagród dla 80 laureatów wyniesie ponad 4 miliony dolarów.
Pomożesz uczynić Galaxy Tab i Galaxy Note jeszcze lepszymi?

Pomożesz uczynić Galaxy Tab i Galaxy Note jeszcze lepszymi?

Samsung Smart App Challenge 2012 jest podzielony na dwie kategorie. W ramach „Samsung Apps Super Apps” laureaci zostaną wyłonieni na podstawie wyników pobierania aplikacji – nagrodzeni zostaną autorzy 30 najczęściej pobieranych gier i 30 aplikacji nie będących grami. W ramach kategorii „Best S Pen App” jury wyłoni autorów 20 najbardziej innowacyjnych aplikacji wykorzystujących funkcjonalności rysika S Pen.

Laureaci konkursu otrzymają nie tylko atrakcyjne nagrody pieniężne, ale również możliwość promocji poprzez kanały Samsung na całym świecie, m.in. social media, platformy Samsung Mobile, Samsung Apps czy Samsung Developers.

Konkurs jest otwarty dla deweloperów z całego świata. Aby wziąć w nim udział należy dokonać rejestracji na stronie http://www.smartappchallenge.com.

Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.