Ruszają beta-testy BitDefender Total Security 2013

Bitdefender, wielokrotnie nagradzany dostawca innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa, ogłosił początek publicznych testów wersji BETA oprogramowania BitDefender Total Security 2013. Zgodnie z firmową tradycją, najbardziej aktywni uczestnicy programu zostaną nagrodzeni różnorodnymi prezentami, wśród których znajduje się tablet Asus i Ultrabook Acer

Najnowsza wersja flagowego produktu bezpieczeństwa Bitdefender przeznaczonego dla komputerów PC została tak zaprojektowana, by oferować jak najlepszą ochronę, efektywność i przyjazną dla użytkownika obsługę.

Istotną aktualizacją jest wdrożenie mechanizmu Safepay, który automatycznie wykrywa witryny banków i płatności w przeglądarce w celu szczególnej „pancernej” ochrony. Bitdefender Safepay zawiera także rejestr „ulubionych stron” , który po wejściu na daną witrynę automatycznie ją zabezpiecza.

Dodatkową funkcją jest także Device Anti-Theft – funkcja pozwalająca na zlokalizowanie zagubionego lub skradzionego laptopa oraz smartfona z systemem Android z dowolnego urządzenia połączonego z internetem i zablokowanie go lub usunięcie danych. Funkcja ta dostępna jest po wcześniejszym zarejestrowaniu komputerów na koncie MyBitdefender.

Wersja BETA dostępna jest pod adresem http://beta2013.bitdefender.com Aby mieć szansę na wygranie którejkolwiek z nagród, wymagana jest rejestracja.

0
Źródło: Marken Systemy Antywirusowe
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.