Samsung Galaxy Pocket – kieszonkowy Android za 440 zł

Galaxy Pocket to przyjazny smartfon, który spełni podstawowe wymagania użytkownika. Jest mały i poręczny, więc bez problemu mieści się w każdej kieszeni i nawet najmniejszej torebce.

Galaxy Pocket ma 11,98 mm grubości, waży zaledwie 97 gramów i jest wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 2,8 cala. Zmodernizowany, bardziej intuicyjny interfejs użytkownika Touchwiz, nałożony na system operacyjny Android 2.3 Gingerbread, umożliwia płynną nawigację w menu za sprawą widgetów umieszczonych na ekranach głównych.

Smartfon posiada procesor z taktowaniem 832 MHz, 384 MB pamięci RAM, łączność HSPA, WiFi, Bluetooth 3.0, nawigację A-GPS i port USB, a także 2-megapikselową kamerę, radio FM oraz 3 GB wbudowanej pamięci flash, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD (do 32 GB). Urządzenie wyposażono w baterię o pojemności 1200 mAh.

Sugerowana cena producenta na polskim rynku to 439 zł.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.