Samsung Omnia M – nowy smartfon z Windows Phone

Do europejskich sklepów i operatorów trafi niebawem nowy smartfon firmy Samsung z systemem operacyjnym Windows Phone 7.5 (Mango).

Jednak nie będzie to topowa, droga słuchawka. W jej wnętrzu znajdzie się procesor 1 GHz, 384 MB RAM oraz 4 GB pamięci flash – bez możliwości rozbudowania. Ponadto dostaniemy łączność HSDPA do 7,2 Mb/s, baterię o pojemności 1500 mAh oraz aparat 5 Mpix z lampą flash LED. Na osłodę niedoboru pamięci RAM oraz pojemności mamy przyzwoity, 4-calowy ekran Super AMOLED – wygląda na to, że ten sam co w Galaxy S oraz Omnia 7.

Urządzeni wygląda dosyć dobrze, design jest minimalistyczny i brak w nim jakichkolwiek zbędnych ozdobników. Samsung chwali się zainstalowanym oprogramowaniem w postaci aplikacji ChatON, Music Hub, Smart DJ oraz AllShare jak i możliwością przeprowadzania rozmów wideo. W prezencie otrzymamy również usługę Windows Live SkyDrive o pojemności 25 GB – za darmo. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Samsung.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.