Sound BlasterAxx, czyli nowa jakość w głośnikach Creative’a

W ubiegłym tygodniu Creative zapowiadał nowy produkt z rodziny Sound Blaster. Dziś już wiemy co miał na myśli. To nowa, innowacyjna rodzina głośników.
Sound BlasterAxx

Sound BlasterAxx

Wszystkie trzy wersje Sound BlasterAxx wykorzystują nowy, zaawansowany procesor dźwięku SB-Axx1. To, co w nich jest wyjątkowe, to fakt, że mogą funkcjonować również jako urządzenie uzupełniające. Oznacza to więc, że jeżeli masz iPhone’a 4S i chcesz się porozumieć z Siri, możesz do tego wykorzystać Sound BlasterAxx.

Jakby tego było mało, te dość spore głośniki działają również bez dodatkowego źródła zasilania, wystarczy im port USB. Na deser mamy techniki CrystalVoice i Smart Volume, które się przydadzą w komunikatorach głosowych, oczyszczając i wzmacniając mowę, wyciszając dźwięki otoczenia.

Sound BlasterAxx są zgodne z Windows, OSX, iOS i Androidem. Ceny za modele SBX 10, SBX 8 (wyłącznie współpraca z Windows i OSX) to, odpowiednio, 149,99 dolara i 99,99 dolara. W sierpniu pojawi się jeszcze model SBX 20 w cenie 199,99 dolara.

0
Źródło: Creative
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.