Szef Yahoo Scott Thompson opuszcza firmę

Oficjalna informacja prasowa mówi po prostu, że "Ross Levinsohn zastępuje Scotta Thompsona na stanowisku Chief Executive Officer, który opuszcza firmę". Nie wiadomo jednak, czy Thompson odchodzi z własnej woli, czy też został zwolniony.

Oczywiście prócz oficjalnych informacji, są jeszcze uwielbiane przez wszystkich plotki. A wg. nich Thompson odchodzi z powodów prywatnych powiązanych ze stanem zdrowia. Jeszcze ciekawszą informacją jest, że pan Thompson lekko podrasował swoje CV i stąd całe zamieszanie. Wpisał w nim, że posiada stopień naukowy z Stonehill College. Być może nie kojarzycie nawet kim jest ten pan, bowiem objął on obowiązku CEO całkiem niedawno – w styczniu tego roku.

Być może nie kojarzycie również samego Yahoo, który złote czasy ma już za sobą. Obecnie nie oferuje usług na poziomie zbliżonym do Google, czy nawet Microsoft. Na wszelki wypadek postanowiliśmy to sprawdzić, czy coś się zmieniło. Wchodzimy na yahoo.pl i najważniejszą informacją jest, że… Heidi Klum ma czas na nową miłość. Świetnie, nic się nie zmieniło.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.