Twórcy Call of Duty nie pokażą na E3 2012 absolutnie nic…

Respawn Entertainment nie pokaże ani jednej nowej gry na targach E3. Studio, które stworzyli współzałożyciele Infinity Ward w 2010 roku po kłótni z Activision, jak dotąd nie zapowiedziało właściwie nic.
Nowa gra Respawn Entertainment. Za wiele nam to nie mówi...

Nowa gra Respawn Entertainment. Za wiele nam to nie mówi…

Jason West i Vince Zampella, współtwórcy Infinity Ward, studia odpowiedzialnego za jedne z najlepszych części Call of Duty, obecnie pracują w nowym studio o nazwie Respawn Entertainment. Obaj panowie odeszli z Infinity Ward po kłótni z wydawnictwem Activision Blizzard, która wkrótce przeniesie się na salę sądową.

Wszyscy spodziewaliśmy się wielkiego hitu na E3 2012. Tymczasem okazuje się, że Respawn Entertainment nie pokaże nic. Jedyne, co wiemy, to że twórcy Call of Duty: Modern Warfare mają pełne ręce roboty w związku ze swoją nową grą. Jaką? Poza rozmazanym zrzutem ekranu z lipca 2011 nie wiemy nic. I zaczynamy się niecierpliwić…

0
Źródło: Joystiq
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.