Użytkownik MegaUpload nadal walczy o swoje dane

Pamiętacie Kyle'a Goodwina? To właśnie on postanowił walczyć o swoje firmowe dane, do których stracił dostęp po zamknięciu MegaUpload przez służby federalne. Od kwietnia nie zainteresował się nim nikt.
MegaUpload ofiarą walki z piractwem

MegaUpload ofiarą walki z piractwem

Kyle Goodwin, wspierany przez Electronic Frontier Foundadion, poprosił w kwietniu sąd zajmujący się sprawą MegaUpload, o zwrócenie mu jego danych, które zostały przejęte przez służby federalne wraz z serwerami „pirackiej” usługi. Używał ich do prowadzenia swojej firmy, czyli OhioSportsNet.

Sądy i rząd Stanów Zjednoczonych w odpowiedzi nie zrobiły nic. Fundacja EFF złożyła więc wczoraj, w imieniu Goodwina, drugie pismo do sądu federalnego, tym razem bardziej stanowcze. Twierdzi, że robi to nie tylko dla poszkodowanego biznesmena, ale również dla „wielu innych użytkowników Megaupload, którzy nie złamali żadnego prawa”. Ciekawe, czy tym razem to poskutkuje…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.