Zupełnie nowa aplikacja Google dla iPhone

Jeżeli używasz aplikacji Google Search na iPhone od dzisiaj zobaczysz zupełnie przebudowany interfejs, który szybciej podaje wyniki, ma świetną pełnoekranową wyszukiwarkę obrazków oraz w prosty sposób przeniesie cię do aplikacji Google.

Jak twierdzi Google chcąc coś wyszukać w Sieci chcemy, aby stało się to maksymalnie szybko. Ma w tym pomóc możliwość wyszukiwania już z głównego ekranu – mamy tam dostęp do aplikacji, wyszukiwania głosowego i przy użyciu aparatu. Ponadto dostępne jest autouzupełnianie wyników oraz funkcja swipe, aby powrócić do listy wyników.

Poprawiono również wyszukiwarkę obrazków i jak twierdzi Google – wyszukiwanie obrazków już nigdy więcej nie będzie udręką (a było?). Ale trzeba przyznać, że efekt jest niezły – obrazki wysokiej rozdzielczości układane są na ekranie w postaci kafelków – aby dostać się do pełnego rozmiaru, wystarczy kliknąć na jednym z nich.

Kolejna zmiana to szybki dostęp do usług Google – wszystko w jednym miejscu. Mamy tam skróty do Gmaila, Kalendarza, Dokumentów, Google+, News, Czytnika, Zdjęć, YouTube, Translate itp. Wszystkich wyposażonych w telefony z logiem jabłka zapraszamy

pod ten adres

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.