2 rdzenie, 4-calowy Super AMOLED za 1000 złotych. Oto Galaxy S Advance!

Samsung niedługo po premierze high-endowego i drogiego Galaxy S III, wprowadza na polski rynek dobrze wyposażony, ale przystępny cenowo model Galaxy S Advance.

Urządzenie opiera się na dwurdzeniowym procesorze z taktowaniem 1 GHz. Ponadto posiada 4-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, 768 MB pamięci RAM, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z autofokusem i lampą LED, przednią kamerę 1,3 Megapikseli, 3 GB wbudowanej pamięci flash, gniazdo kart microSD, nawigację GPS, WiFi i Bluetooth, a także łączność HSPA oraz akumulator o pojemności 1500 mAh. Jedyną wadą nowego modelu wydaje się być obecność starszej wersji systemu Android – 2.3 Gingerbread.

Samsung wycenił swój nowy model na 1399 złotych, ale na popularnych portalach aukcyjnych już można go kupić za nieco ponad 1000 złotych, a po premierze u operatorów cena z pewnością błyskawicznie spadnie.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.