Age of Empires Online w pełni za darmo

Age of Empires Online był co prawda darmowy już od jakiegoś czasu, ale w grze trzeba było kupować za gotówkę dodatkowe rozszerzenia i inne treści. Microsoft rezygnuje z tego pomysłu.
Age of Empires Online

Age of Empires Online

Do gry Age of Empires Online pojawiła się aktualizacja, która jest prawdziwym prezentem dla fanów. Od tej pory w grze dokonujemy zakupów nie tylko za pomocą gotówki. Punkty Empire Points, które zdobywaliśmy podczas zabawy, od tej pory również stanowią walutę, dokładnie taką samą, jak realna gotówka. Możemy je wymienić na nowy sprzęt, cywilizacje czy ulepszenia. Co ciekawe, punkty również możemy kupić za gotówkę.

Aktualizacja jest już dostępna w sieci Steam. Wkrótce ma się pojawić również dla edycji z Games for Windows Live. Dotychczasowi gracze otrzymają 500 punktów, nowi 100 punktów.

Aktualizacja to też nowe wyzwanie dla graczy na 40 poziomie, usunięcie wykrytych usterek i nieco nowych elementów dostępnych do kupienia.

0
Źródło: Gas Powered Games
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.