Androidowi programiści wykorzystają pełen potencjał procesorów Snapdragon

Zestaw narzędzi dla programistów daje deweloperom dostęp do zaawansowanych funkcji urządzeń pracujących na procesorach Snapdragon.
Teraz będzie łatwiej!

Teraz będzie łatwiej!

Qualcomm Incorporated ogłosił podczas konferencji Uplinq, stworzony z myślą o urządzeniach pracujących na systemie Android i procesorach Snapdragon, zestaw narzędzi dla programistów (SDK), oferujący deweloperom i producentom telefonów możliwość urozmaicenia aplikacji i urządzeń o nowe, atrakcyjne funkcje. Zapowiedź pakietu jest już dostępna na stronie dla deweloperów firmy Qualcomm a pełen zestaw będzie udostępniony deweloperom i producentom w najbliższych miesiącach. Zestaw Snapdragon SDK dla Androida umożliwia deweloperom aplikacji mobilnych dostęp do technologii nowej generacji oraz funkcji procesorów Snapdragon poprzez Application Programming Interfaces (APIs) niedostępnych w inny sposób. Początkowo wspomniany zestaw SDK będzie wspierał urządzenia wyposażone w procesor Snapdragon S4 8960, w późniejszym czasie należy się spodziewać wsparcia dla kolejnych procesorów Snapdragon z poszczególnych kategorii.

0
Źródło: Qualcomm
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.