Blizzard w tarapatach z powodu serwerów do Diablo III

Premiera Diablo III nie obyła się bez problemów. Twórcy gry, firma Blizzard, nie docenili swojej gry, przez co serwery mają problemy z ilością graczy. Grać się bardzo często nie da. Niektórzy tracą cierpliwość.
Diablo III to gigantyczny sukces komercyjny

Diablo III to gigantyczny sukces komercyjny

Blizzard wciąż walczy z problemami, jakie, paradoksalnie, im przysporzył sukces Diablo III. Aktualizowane są serwery, aktualizowana jest też gra. Mimo to, wciąż bywają momenty, że grać się po prostu nie da. Rząd Korei Południowej, w której gra jest wyjątkowo popularna, postanowił przyjrzeć się bliżej tej sprawie.

Komisja Handlu zleciła przeszukanie biura Blizzarda w Seulu, zabezpecziono przy tej okazji „przeróżne dokumenty i inne dowody”. Dochodzenie ma sprawdzić, czy Blizzard nie złamał prawa handlu i elektronicznego handlu w formie produktu, którego, według jego licencji, nie można reklamować i uzyskać zwrotu pieniędzy na skutek wadliwego działania.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.