Computex 2012: Dotykowy pecet z Windows 8 i… Androidem!

Widzieliśmy już przeróżne odmiany znakomitych Transformerów na tegorocznych targach Computex. Na deser, oto desktop all-in-one, na którym zainstalowany jest zarówno Windows 8, jak i... Android!
Asus Transformer AiO (źródło: Engadget)

Asus Transformer AiO (źródło: Engadget)

Asus Transformer AiO to 18,4-calowy desktop, który może pracować zarówno pod kontrolą Windows 8, jak i Androida. Oba systemy są zainstalowane na dysku komputera, a użytkownik może przełączać się między nimi kiedy mu się tylko podoba.

Urządzenie zawsze uruchamia system operacyjny Windows 8, dopiero po jego uruchomieniu możemy się przełączyć na Androida, za pomocą jednego przycisku.

Sam komputer działa zarówno jako destkop all-in-one, lub jako tablet. Nieco przerośnięty, z uwagi na rozmiar, ale w domu, na kolanach, może być całkiem przyjemną zabawką.

Data premiery i cena oraz dokładna specyfikacja nie są znane. Wiemy tylko, że ekran dotykowy obsługuje dziesięć punktów równoczesnego dotyku i jest podświetlany diodami LED.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.