Cooler Master prezentuję nowy radiator typu tower

Cooler Master, jeden z najlepszych producentów obudów, systemów chłodzenia, zasilaczy czy urządzeń peryferyjnych zaprezentował najnowszy zestaw chłodzenia dla CPU - TPC 800. Model ten, na tle konkurencyjnych rozwiązań, wyróżnia się zastosowaniem dwóch, pionowych komór parowych, które znacznie podnoszą możliwości odprowadzania ciepła z procesora oraz gwarantują wysoką efektywność pracy.

TPC 800 to ciekawa konstrukcja łącząca klasyczne rurki i masywny, miedziany radiator z dwiema, pionowymi komorami parowymi. Dodatkowo, producent zapewnia, że dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik lutowania, udało się poprawić współczynnik przewodzenia ciepła pomiędzy poszczególnymi komponentami. Kolejnym elementem wpływającym na wzrost wydajności TPC 800 są specjalnie ukształtowane ożebrowania, które poprawia przepływ powietrza oraz obniża poziom hałasu podczas pracy. Wszystko to sprawia, że najnowszy produkt tower to doskonała alternatywa dla chłodzenia wodnego, który bez obaw możemy zastosować do obniżenia temperatury nawet najwydajniejszych, podkręconych, wielordzeniowych procesorów.

Cena tego radiatora nie powinna przekroczyć 245 zł

, może to nie najtańsze

rozwiązanie, ale płacimy za bardzo dobrą markę. Radiator ma wymiary 134 x 74 x 158 mm i waży ponad 800h, można go zamontować na podstawkach:

Intel LGA 2011/1366/1156/1155/775

AMD FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.