D-Link DIR-505 już w sprzedaży

All-in-One nie musi się odnosić tylko do zestawów komputerowych, tę nazwę wykorzystują też producenci software, płynów do soczewek czy nawet pieluch... Tym razem jednak taka nazwę przypisano D-Linkowi DIR-505 i to słusznie.

Urządzenie może pełnić rolę routera, punktu dostępu, wzmacniacza sygnału, hotspotu WiFi czy nawet ładowarki dla telefonów iPhone lub Android. To bardzo dużo biorąc pod uwagę, że urządzenie nie ma nawet 20 cm2. Co więcej urządzenie wspiera protokoły WPA i WPA2, WiFi pracuje z częstotliwością 2.4GHz i obsługuje 802.11g/n. To nie wszystkie funkcje jakie posiada ten „kurdupelek”, znajdziemy tu jeszcze VPN, wsparci dla „Guest Zone”, UPnP i firewall pod postacią filtrowania NAT, SPI i MAC, dodatkowo wspiera DMZ. To naprawdę bardzo dużo jak na tak nieduże urządzenie. Jednak mimo wszystko miniaturyzacja kosztuję i tak za granicą kosztuję 100 dolarów (335zł) i niedługo powinno być dostępne u nas, miejmy nadzieje, że w trochę niższej cenie.

0
Źródło: D-Link
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.