Dynamiczne klawisze w twoim smartfonie

Możliwe, że rozwiązanie od firmy Tactus Technology może przypaść wam do gustu. Na pierwszy rzut oka urządzenie wyposażone w taki ekran nie różni się niczym. Jednak kiedy będziemy potrzebowali skorzystać z klawiatury mikrofluid po prostu wypycha klawisze i już możemy spokojnie pisać.

Idąc dalej widać więcej zastosowań dla tego wynalazku, płaskie klawiatury w różnych urządzeniach byłby bardzo przyjemnym udogodnieniem. Jest jednak kilka punktów, których nie do końca rozumiemy. Jeżeli jak twierdzi firma klawisze będą w pełni konfigurowalne to jak to ma się choćby do wymienionych smartfonów, inna klawiatura jest potrzebna do pisania SMSa, a inna choćby do pogrania w jakąś grę. Tu rozwiązanie może być po prostu nieprzydatne. Pomysł ciekawy, zużywa mało energii, ale może być umieszczony tylko na ekranach dotykowych i nie będzie zwiększał grubości urządzenia.

0
Źródło: TG Daily
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.