E3 2012: Pierwsza prezentacja Elder Scrolls Online!

The Elder Scrolls Online to kolejny pretendent na tron okupowany przez World of Warcraft. Udało nam się dowiedzieć nieco szczegółów na temat superprodukcji ZeniMax i Bethesdy.

Saga Elder Scrolls jak dotąd koncentrowała się wyłącznie na zabawie dla pojedynczego gracza. Elder Scrolls Online, jak sama nazwa wskazuje, będzie skupiała się wyłącznie na trybie multiplayer, zachowując (ponoć) wszystko to, co czyniło Skyrima i jego poprzedników tak wspaniałymi produkcjami.

Oznacza to absolutną wolność w kreowaniu postaci i podejmowaniu decyzji w grze. Podobnie jak w poprzednich grach, świat będzie ewoluował na podstawie naszych decyzji. Niestety, nie wiemy jeszcze jak to konkretnie zostanie rozwiązane biorąc pod uwagę, że w MMO graczy jest multum.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, będzie ona nieco gorsza od Skyrima. To zrozumiałe, biorąc pod uwagę charakter gry. Będzie też nieco mniej fotorealistycznie, a bardziej komiksowo. Nie zabraknie lokacji dobrze nam już znanych: Daggerfall, Skyrim czy Dwemer.

0
Źródło: Massively
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.