Internet Explorer 10 dla Windows 7? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Internet Explorer 10 zapowiada się fantastycznie. Microsoft zapowiedział, że trafi również do systemu Windows 7. Jak dotąd jednak widzieliśmy prototypy tej przeglądarki wyłącznie na Windows 8 i Windows RT...
Internet Explorer 10

Internet Explorer 10

Microsoft po raz pierwszy zapowiadając Internet Explorera 10, zapewniał, że trafi on nie tylko do Windows 8 i Windows RT, ale również do starszego, obecnie sprzedawanego Windows 7. Czy tylko na zapewnieniach się skończyło? Jak dotąd widzieliśmy wersje rozwojowe następcy IE 9 wyłącznie na Windows 8 i Windows RT.

Redakcja portalu Neowin postanowiła zapytać wprost Microsoft o aktualizację przeglądarki wbudowanej w Windows 7. Odpowiedzią Microsoftu było krótkie zapewnienie, że firma dalej pracuje nad przeglądarką dla obecnych Windows, ale nie odniosła się do pytania czemu jak dotąd nie ma na ten system żadnej wersji testowej aplikacji.

Czy to oznacza, że z Internet Explorer 10 dla Windows 7 mogą być jakieś kłopoty? Oby nie…

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.