Komputer do telewizora? Wystarczy ci Samsung Galaxy S III

Chcesz ze swojego komputera uczynić prawdziwe centrum multimedialne? Chcesz grać, przeglądać Internet grać, słuchać muzyki i oglądać filmy HD?

Z pewnością zastanawiałeś się nad kupnem Raspberry Pi lub podobnym urządzeniom w postaci klucza USB, o których pisaliśmy wielokrotnie. Jest jeszcze jedna opcja – przy najbliższej okazji możesz wymienić telefon na Galaxy S III i dokupić w porywach dwie dodatkowe przejściówki.

Okazuje się, że najnowszy Samsung świetnie radzi sobie z obsługą bezprzewodowych klawiatur (działają nawet przyciski multimedialne i gładziki), myszek, a także kontrolerów od konsol – Xbox 360, Playstation 3 oraz Nintendo Wii. Oznacza to, że wystarczy podłączyć telefon do telewizora, usiąść na kanapie i grać lub przeglądać Internet na gigantycznej plaźmie.

Galaxy S III radzi sobie również z zewnętrznymi dyskami twardymi, kluczami USB, a nawet odtwarzaczami audio na USB oraz hubami – gdy zechcemy podpiąć więcej urządzeń. Poniższy film wyjaśni wam wszystko.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.