Logitech G600 – prawdziwy konkurent Nagi

Pierwszą myszka, która ma niemalże cała klawiaturę na boku była Razer Naga, która doczekała się reedycji i teraz można wybierać spośród 5 różnych modeli. Ceny modeli wahają się od prawie 300zł do prawie 700zł, wszystko zależy od modelu.

Firma Logitech prawdopodobnie wyczuła, że ludzie coraz częściej szukają takich myszek i zaproponowała swoją wersję. Jednak w odróżnieniu od Razer, ta myszka ma 20 przycisków, czyli o 3 więcej niż Naga. Dodatkowo dzięki funkcji G-Shift możemy podwoić ilość programowalnych przycisków.

Czułość myszki jest naprawdę znakomita, wynosi od 50 do 8200 dpi, długość kabla jest również niezła – 2 m w plecionce pozwoli na naprawdę swobodne działanie. Myszka jest już dostępna w przedsprzedaży za 339zł co jak na myszkę tej klasy i z takimi funkcjami nie jest zbyt wygórowaną kwotą. Jak na razie dostępna jest na stronie producenta.

Poniżej filmy producenta pokazujące bliżej tę myszkę.

0
Źródło: Logitech
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.