Niesamowite, trójwymiarowe Mapy Google!

Mapy Google i Google Earth, jedne z najchętniej wykorzystywanych cyfrowych kartograficznych rozwiązań, czeka wiele nowości w najbliższym czasie.
Mapy Google i Google Earth wyglądać będą przepięknie!

Mapy Google i Google Earth wyglądać będą przepięknie!

Google zapowiadał na środę wielką rewolucję. I dotrzymał słowa. O przebudowaniu mobilnej aplikacji tak, by można było z niej korzystać bez konieczności dostępu do Internetu już was informowaliśmy. Ale to nie wszystko!

Najbardziej imponującą zmianą jest nowy, fotorealistyczny tryb 3D. Obejmuje on, co prawda, raptem kilka rejonów skupionych wokół największych miast świata, ale wygląda to imponująco, a z czasem dodawanych będzie coraz więcej miejsc. Google szacuje, że do końca roku miasta wprowadzone do nowej superdokładnej usługi 3D będą miały łączną aglomerację 300 milionów mieszkańców.

Dodatkowo, Google zapowiedział przyspieszenie prac nad udostępnianiem kolejnych rejonów w Widoku Ulicy. Opracował specjalny plecak, dzięki któremu pracownicy Google mogą „zmapować” trudno dostępne dla samochodu obszary.

Aparat-plecak do tworzenia Widoku Ulicy

Aparat-plecak do tworzenia Widoku Ulicy

To co, Apple, żałujesz rozwodu z Mapami Google?

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.