Nokia Lumia 900 i rozczarowujące wyniki sprzedaży

Kwietniowa premiera Lumii 900 w Stanach Zjednoczonych należała do udanych. Telefon, dzięki potężnej kampanii reklamowej, sprzedawał się znakomicie i znikał z półek sklepowych. Do czasu.
Nokia Lumia 900

Nokia Lumia 900

Od czasu premiery Lumii 900 w Stanach Zjednoczonych minęły dwa miesiące. I, jak się okazuje, udany był tylko debiut. Według danych Compete, sprzedaż smartfona znacząco zmalała. W maju sprzedawał się już lepiej nie tylko Samsung Galaxy S II, ale również starsze Windows Phone’y, takie jak Samsung Focus czy HTC Titan.

Według danych Amazonu, na tę chwilę czarna Lumia 900 jest szóstym najlepiej sprzedającym się telefonem z umową. Niebieska wersja jest na dwudziestym piątym miejscu.

Dokładnych liczb nie podaje ani Nokia, ani AT&T. Według przedstawiciela Nokii, jego firma „jest zadowolona z reakcji klientów i wsparcia od telefonii AT&T”. Według przedstawiciela Best Buy ”

Nokia 900 sprzedaje się nieźle, ale nigdy nie miała być hitem. Wyniki sprzedaży są po prostu dobre, ale nie fenomenalne

.

Lepiej już nie będzie.

Lada dzień amerykańska premiera Samsunga Galaxy S III….

0
Źródło: CNET
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.