Obudowa nowego iPhone 5 uchwycona na wideo

Wygląda na to, że ekipa ETrade Supply dorwała się do obudowy nowego smartfona Apple i z krótkich oględzin wyciągnęła dosyć rozsądne wnioski.

Obudowę urządzenia, która teraz składa się z jednego elementu wykonano z metalu. W przypadku iPhone 4/4S ramka stanowi jedną część, zaś tył obudowy, osobną. Nowy będzie miał taką samą szerokość, ale będzie dłuższy. To potwierdza plotki zamontowania ekranu 4,08 cala o proporcjach 16:9.

Ponadto Apple chyba zrezygnuje z Micro SIM i zastosuje jeszcze mniejsze karty Nano SIM. Zmieniło się również umieszczenie gniazda słuchawek mini jack. Był na górze telefonu, teraz będzie na dole. Trochę dziwimy się, Apple wpadło na ten pomysł dopiero teraz. Zaskoczeniem jest rezygnacja Apple ze standardowego typu ładowarki (standardowego dla Apple). Nowy otwór na gniazdo zasilania jest znacznie mniejsze i idealnie pasuje w wymiary micro USB.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.