Pojeździjmy samochodem po mapie

Odwiedzaliśmy odległe krainy do których nie było po prostu dostępu z różnych względów. Nawet dziś w czasach dobrobytu chciało by się rzucić to wszystko i wyjechać gdzieś do ciepłych krajów.

Jednak z braku laku zawsze możemy po prostu pojeździć samochodem po mapach Google. Sam symulator ma już przeszło rok jeżeli chodzi o wersje 3D i jeszcze więcej przy wersji 2D. Jednak co by się stało gdybyśmy poszli o krok dalej? Otwarty świat na wszystkich kontynentach, wyścigi samochodów na realnych ulicach i ze wszystkimi tego konsekwencjami czyli przepisami drogowymi i realnymi kraksami. Największa praca została wykonana przez Google, sfotografowali większość ulic na całym świecie i teraz wystarczyłby gigantyczny budżet oraz kilkuset zdolnych grafików. Możemy tylko marzyć o takich grach lub symulatorach, ale nikt nie zabroni nam marzyć. Jeżeli jeszcze nie jeździliście samochodem po mapie to gorąco was zapraszamy wersja 2D i 3D.

0
Źródło: Geoquake
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.