Reklamy podczas rozmów w Skype

Skype już wkrótce zyska nową funkcję. Zapewne mało kto będzie z niej zachwycony. Podczas darmowych rozmów głosowych wewnątrz sieci Skype będą wyświetlane reklamy.
Tak będą wyglądały reklamy w Skype

Tak będą wyglądały reklamy w Skype

Jeżeli korzystasz wyłącznie z darmowej wersji Skype’a, już wkrótce podczas rozmów głosowych komunikator zacznie wyświetlać reklamy. Nie będą one wyświetlane podczas wideorozmów, płatnych połączeń oraz dla osób, które mają zasilone konto kredytami lub innymi środkami finansowymi. Skype zapowiada, że reklamy będą starały się dopasować do profili rozmówców i w żaden sposób nie wpłyną na jakość rozmowy, ani też zajmować dużo miejsca na ekranie.

Reklamy pojawią się wyłącznie w Skype dla Windows. Użytkownikom wersji dla OS X oraz mobilnych nie będą się pojawiać. Reklamy będą personalizowane na bazie informacji wprowadzonych do profilu użytkownika. Ową personalizację będzie można wyłączyć.

0
Źródło: Skype
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.