Rome II: Total War w produkcji?

Total War to bodaj najbardziej znana pecetowa seria RTS-ów osadzonych w realiach historycznych. Creative Assembly przygotowało już siedem części. Teraz pojawiły się plotki, że temat Starożytnego Rzymu zostanie odświeżony.
Rome: Total War, będące trzecią częścią serii, pojawiło sie w 2004 roku i zebrało znakomite noty. Później pojawiły się dwa dodatki Barbarian Invasion oraz Alexander. Kolejną produkcją studia był drugi Medieval II: Total War, podejmujący po raz kolejny tematu średniowiecza. Później zajęto się późniejszymi epokami, antyk zostawiając w spokoju. Jak się jednak okazuje – nie na długo.

Na ostatniej stronie australijskiego magazynu PCPowerPlay pojawił się bowiem duży screen z Rome: Total War z liczbą II. Była to swoista zapowiedź lipcowego numeru, w którym zapewne pojawi się jakiś ekskluzywny materiał dotyczący najnowszych dokonań Creative Assembly.

Rome II: Total War to więc na razie plotki, ale patrząc na cykl wydawniczy studia, jest bardzo prawdopodobne, że niedługo zostaniemy uraczeni oficjalnym komunikatem.

Wszak ze starych tytułów, które nie doczekały się kontynuacji pozostał tylko Rome.

0
Źródło: Gambler.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.