Ruszają beta-testy dodatku do gry Skyrim

Jesteś fanem lub fanką gry The Elder Scrolls V: Skyrim i masz konsolę Xbox 360? Masz szansę zagrać w dodatek Dawnguard wcześniej, niż inni. Można się już zapisywać na jego beta-testy.
Skyrim: Dawnguard

Skyrim: Dawnguard

By móc uczestniczyć w losowaniu beta-testerów, musisz posiadać grę Skyrim, konsolę Xbox 360 i konto na oficjalnym forum internetowym wydawnictwa Bethesda. Zaproszenia będą rozsyłane już w tym tygodniu. Jeżeli zostaniesz wybrana lub wybrany, otrzymasz kod, który umożliwi pobranie wersji rozwojowej dodatku z usługi Xbox Live. Po zakończeniu testów zostanie on uaktualniony do finalnej wersji bez dodatkowych opłat, w ramach podzięki za pomoc w testach.

O samym dodatku wiadomo niewiele. Wiemy, że pewną rolę odegrają tam wampiry, które będą chciały zaciemnić słońce, a naszą rolą będzie ich powstrzymanie. Dodatek ma kosztować 1600 Microsoft Points (około 80 złotych). Pojawi się też, nieco później, dla Windows i PlayStation 3.

0
Źródło: Bethesda Softworks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.