Sharp przedstawia największy telewizor LED na świecie

Ten majestatyczny, mierzący prawie 2,20 m przekątnej i mający ponad 2 metry szerokości, 90-calowy AQUOS jest największym na świecie telewizorem LED.

Jakość wyświetlanego przez niego obrazu ma być tak samo zniewalająca, jak jego rozmiar, dzięki rozdzielczości Full HD 1080p. Możesz usiąść tak blisko, jak tylko chcesz i zobaczyć kolory i detale, których nie miałeś szansy dostrzec w żadnym innym telewizorze. Pomimo swojego gigantycznego rozmiaru, telewizor ten jest stosunkowo smukły i lekki. 64 kg wagi i niecałe 13 cm głębokości w najgrubszym miejscu, pozwolą na łatwy montaż urządzenia na ścianie. Technologia Full LED pozwala też na dużą oszczędność energii – ten 90-calowy gigant zużywa jej mniej, niż dwie 75-watowe żarówki. Telewizor ma również wbudowany moduł Wi-Fi, pozwalający na przeglądanie sieci oraz korzystanie z komunikatora Skype.

Nowy telewizor Sharp cechuje się rozdzielczością Full HD oraz aktywnym trybem 3D. Telewizor wyposażono w system AquoMotion 240, który poprawia ostrość oraz płynność wyświetlania ruchomych obrazów, co zauważymy zwłaszcza podczas oglądania sportu lub filmów akcji.

0
Źródło: Sharp
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.