Test na upadek Galaxy S III kontra iPhone 4S, żaden nie został cały

Apple iPhone 4 oraz iPhone 4S to dosyć delikatne urządzenia i kilka upadków może je całkowicie uszkodzić. Ale to już wiemy od jakiegoś czasu.

Przód i tym smartfona Apple jest szklany, a to nie pomaga mu z całego wychodzenia w kontakcie z podłogą. Ponadto iPhone jest dosyć ciężki, jak na 3,5-calowy smartfon.Wygląda na to, że nowy Samsung Galaxy S III wcale nie jest bardziej wytrzymały. Największa część telefonu to po prostu gigantyczny ekran, który nie najlepiej znosi uderzenia.

Potwierdzają to dwa niezależne filmy, pierwszy zrobiony przez AndroidAuthority, a drugi przez ekipę Square Trade. W obu przypadkach najnowszy telefon Samsunga kończy z pękniętym ekranem.

Przypomnijmy, że Galaxy S III jest zabezpieczony przez Gorilla Glass 2. To szybka która wg zapewnień producenta jest jeszcze mocniejsza od jedynki i o 20% cieńsza. W to drugie wierzymy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.