Unreal Engine 4: Epic pokazuje jak będą wyglądały gry kolejnej generacji

Cliff Bleszyński, główny projektant w Epic Games powiedział, że "podwyższają poprzeczkę w kwestii jak powinny wyglądać gry kolejnej generacji".

Do tej pory Epic Games pokazywało ten materiał jedynie wybranym wybranym mediom oraz twórcom, ale wszystko działo się za zamkniętymi drzwiami. Było to w marcu na Game Developers Conference w San Francisco. Ponadto w Sieci pojawił się dodatkowy materiał pokazujący Unreal Engine 4 od zaplecza.

Przypominamy, że Unreal Engine 3 odniósł olbrzymi sukces. Epic Games sprzedało licencje wielu firmom, m.in. 2K Games, 3D Realms, Activision, Atari, Capcom, Disney, Electronic Arts, Koei, Konami, Microsoft, Midway Games, Sega, Sony, Square Enix, THQ, Ubisoft. Silnik wykorzystuje zarówno DirectX w wersjach 9, 10, 11 jak i OpenGL. Działa na PC Windows, Xbox 360, Playstation 3, Wii U, Playstation Vita, Android, a także Mac OS X oraz iOS.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.