Claystone Launcher, zupełnie inny pulpit Androida

Nowy launcher nie jest tym, co znamy z Androida, iPhone, a nawet Windows Phone – tu przemieszczamy się w dwóch płaszczyznach i trójwymiarze.

Przesuwając palcem w górę i dół mamy dostęp do różnych funkcji. Zaczynając od dołu – tam mamy zainstalowane aplikacje, które animują się w dosyć efektowny sposób. Nieco wyżej – kontakty. Możemy je płynnie przewijać mając jednocześnie dostęp do zdjęcia każdego z kontaktów. Chcemy szybko dotrzeć do ostatniego? Nie ma problemu – jest opcja wyszukiwania.

Jeszcze wyżej – najnowsze wiadomości, niestety póki co w języku angielskim. Ponadto w podobny sposób możemy przeglądać Facebooka, aplikacje ze sklepu Amazon oraz filmy. Ponadto autorzy umożliwiają zdefiniowane kategorii, które będą wyświetlały się na ekranie głównym. Można śmiało powiedzieć, że Claystone jest skrzyżowaniem launchera z aplikacją, która narobiła ostatnio sporo zamieszania, czyli Flipboard. Aplikację można pobrać z

Google Play

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.