Fraps 3.5.6

Aplikacja, która pozwala na przechwytywanie obrazu z gier komputerowych i zapisywanie go zarówno w postaci filmów jak i zrzutów ekranowych.

Fraps to uniwersalne narzędzie, które współpracuje z grami wykorzystującymi DirectX lub OpenGL. W obecnej formie, program pozwala na:

Testowanie wydajności sprzętu

– po odpowiednim ustawieniu, aplikacja wyświetla w jednym z rogów ekranu ilość wyświetlanych klatek na sekundę (FPS). Program pozwala na skonfigurowanie własnych ustawień mierzenia wydajności sprzętu i zapisuje je bezpośrednio po wykonaniu pomiarów.

Zrzuty ekranu

– bardzo wygodna opcja, która uwolni użytkownika od konieczności uruchamiania programu graficznego za każdym razem, kiedy chce zapisać nowy zrzut ekranowy. Fraps zapisuje je automatycznie, w wybranym przez użytkownika folderze.

Nagrywanie filmów w czasie rzeczywistym

– jeśli chodzi o nagrywanie filmów podczas grania w swoje ulubione gry to nie ma lepszego narzędzia niż Fraps. Program pozwala na nagrywanie wideo w czasie rzeczywistym z maksymalną rozdzielczością 2560×1600 od 1 do 120 klatek na sekundę!

Pobierz!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.